Liecības

Ievas liecība

Biju nonākusi situācijā, kad sapratu – ārsta nozīmētās hormonālās zāles nevēlos lietot, tādēļ meklēju izeju, kā ārstēties bez tām. Ģimenes ekoloģijas institūtā biju apguvusi simpto-termālo auglības atpazīšans metodi un sapratu, ka jāmeklē šajā virzienā. Tā mans ceļš pirmo reizi ar Annu krustojās 2013. gadā. Uzticēju Annai savu problēmu (..)

→ lasīt visu

Ingūnas liecība

Dzīve mani ir aizvedusi līdz 50, ir uzlabojusies manas dzīves kvalitāte, viennozīmīgi varu apgavot, ka tikai tagad tā pa īstam sāku izjust patieso dzīves skaistumu! (..)

→ lasīt visu

Daigas liecība

Ticu, ka Dievs neuzliek vairāk, cik cilvēks spēj panest. Mūsu bērniņi ir sagaidīti ar milzīgu pacietību, ticību un gribasspēku. Brīdī, kad tika piedzīvota trešā neveiksmīgā grūtniecība, mūsu ceļš nejauši krustojās ar Annu kādā no viņas vadītajām lekcijām. (..)

→ lasīt visu

Elīnas liecība

Bija 2014.gads. Ar vīru bijām pavisam jauna ģimene, kas tikko atvadījusies no sava zvaigžņu bērniņa. Bijām skumji un apjukuši. Annu biju redzējusi AAM kursos. Šoreiz abi ar vīru bijām atnākuši uz viņas lekciju par uzturu. Visu lekcijas laiku jutu nepārprotamu pamudinājumu pēc nodarbības pieiet pie Annas (..)

→ lasīt visu

Zanes liecība

(..) Anna nav vienkārši profesionālis. Anna ir Dieva dota dāvana ikvienai ģimenei vai atsevišķam cilvēkam, kuram ir nepieciešama palīdzība.(..)

→ lasīt visu

Evijas liecība

Kad man gandrīz jau bija nozīmēta laproskopija, vīrs man jautāja, vai tiešām nav cits ceļš, jo tā tomēr ir operācija, viņš uzzināja par Annu internetā. Es esmu ļoti pateicīga Annai, un, protams, arī vīram, kurš "atrada" Annu (..)

→ lasīt visu

Madaras liecība

Šī informācijas pārpildītā pasaule ir patiesībām pilna. Ir tik daudz patiesību! Un mēs izvēlējāmies savējo, un tā ir bijusi līdz šim mūsu kā ģimenes labākā izvēle. Nešaubīgi.
Mūsu hronoloģija īsumā ir šāda. Tīņa gados uzstādīta diagnoze - policistisko olnīcu sindroms, kā rezultātā (..)

→ lasīt visu

Viktorijas liecība

Plānojot un gaidot ģimenes pieaugumu vairākus gadus, iestājās totāla bezcerības sajūta. Likās, ka nav cita varianta kā tikai mākslīgā apaugļošana. Nonākot pie Annas, bijām jau emocionāli iztukšoti un necerējām uz pozitīvu rezultātu. Tomēr nolēmu pamēģināt un sekot visiem ieteikumiem un (..)

→ lasīt visu

Intas liecība

Tā kā medicīniskās pārbaudes lielu skaidrību nesniedza par to, kāpēc sešu gadu laikā nav izdevies ieņemt bērniņu, meklējām palīdzību pie Annas. Par Annu uzzinājām no atsauksmēm, komunicējot kristīgajā kopienā. Pēc izmeklējumiem un sarunām saņēmām norādījumus par nepieciešamajām izmaiņām dzīvesveidā, uztura paradumos (..)

→ lasīt visu

Lienes un Gata liecība

Kad 3 gadus bijām mēģinājuši palielināt savu ģimeni (tikt pie bērniņa), iestājušies valsts apmaksātajā mākslīgās apaugļošanas rindā un izgājuši no neauglības “ārstēšanas” klīnikas ar diagnozi “neizskaidrojamā neauglība”, sākām domāt un meklēt informāciju par to, vai tad tiešām viss ir tik neizskaidrojams. Tā nonācām pie Annas Suhanovas (..)

→ lasīt visu

Guntas liecība

Kad jau kārtējo mēnesi- atkal nekā, un tā jau divus gadus, bija jau radusies bezcerības sajūta. Viss it kā kārtībā, nelielas novirzes dažās analīzēs, bet kopumā - medicīniski veseli. Tomēr neizdevās tikt pie bērniņa (..)

→ lasīt visu

Inetas liecība

Par Annu uzzināju nejauši - kārtējo reizi meklējot internetā atbildi uz jautājumu: kāpēc neizdodas tikt pie bērniņa? Izlasīju kādas ļoti laimīgas māmiņas stāstu kā, pateicoties Annas metodēm, viņai ir izdevies palikt stāvoklī un laist pasaulē bērniņu, lai gan tradicionālas medicīnas ārsti bija teikuši, ka tas dabīgi nav iespējams. Devos pie Annas un pēc 1 gada un 7 mēnešiem uzzināju, ka esmu gaidībās (..)

→ lasīt visu

Marka liecība

Annu pazīstu kā skaistu, sirsnīgu, nosvērtu sievieti, bet arī kā augsta līmeņa profesionāli savā jomā. Mani aizvien apbrīvo viņas dziļums, praktiskums, spēja runāt skaidrā un konkrēta valodā, salikt visu pa plauktiņiem. Par viņas lektores talantu esmu pārliecinājies vairāku gadu garumā, kopā vadot (..)

→ lasīt visu

Annas liecība

Mēs satikām Annu sava ceļojuma beigu posmā, kad mūsu cerības jau lēnām zuda, un mēs bijām sākuši skatīties mākslīgās apaugļošanas (IVF) virzienā. Spontānais aborts, trīs gadu pūliņi, nekādu atbilžu vai rīcības no ārstu puses...

→ lasīt visu

Lauras liecība

Es Annu iepazinu caur vebināru kursiem, kur mācījos auglības atpazīšanas metodes.
Toreiz, vairākus gadus esot laulībā un dzīvojot bez kontracepcijas līdzekļiem, biju izbrīnīta, ka vēl nebiju palikusi stāvoklī. (..)

→ lasīt visu

Madaras liecība

Kad bija nolikts mūsu laulību datums 2015. gadā, gatavojoties jaunajam dzīves posmam, ar manu topošo vīru sākām apgūt Auglības Atpazīšanas metodes (AAM). Tas bija aizraujoši, jo beidzot sāku iepazīt pati sevi (..)

→ lasīt visu

Dairas liecība

Ar savu PALDIES es varu apliecināt milzīgo pateicību par to, kā šobrīd jūtos. Izmaiņas kopš tikšanās ar Annu ir bijušas tikai pozitīvas.
Protams, speciālista palīdzība ir neatsverama, bet tikpat liela nozīme ir attieksmei (..)

→ lasīt visu

Elīzas liecība

Cilvēka ķermenis ir tik sarežģīts, bet Anna jebkuram palīdzēs iet tik tālu, cik pats vēlēsies sevī sasniegt.
Dieva dots brīnums viņa ir. No sirds iesaku katram, pat tiem, kuriem zudusi cerība uz labāku un veselīgāku dzīvi!(..)

→ lasīt visu