Madaras liecība

Šī informācijas pārpildītā pasaule ir patiesībām pilna. Ir tik daudz patiesību! Un mēs izvēlējāmies savējo, un tā ir bijusi līdz šim mūsu kā ģimenes labākā izvēle. Nešaubīgi.

Mūsu hronoloģija īsumā ir šāda. Tīņa gados uzstādīta diagnoze - policistisko olnīcu sindroms, kā rezultātā dakteru ieteikumu vadīta sāku dzert kontracepcijas tabletes, jo “tabletes sakārtošot manu neregulāro ciklu”. Ikgadējie gājieni pie ginekologa ikreiz ietvēra atgādinājumu, ka ar manu diagnozi ieņemt bērniņu būs sarežģīti. Iet gadi. 28 gados satieku savu mīlestību. Laulības. Sākam provēt. Pārstāju dzert tabletes. Dakteru solītās "kārtības" vietā saņemu absolūti haotisku ķermeni. Tas ir apjucis. Provējam gadu. Pa tukšo. Izvēlos labu privāto ginekologu klīniku. Uzsāku olnīcu stimulēšanu. Tablešu kursi vairāku mēnešu garumā. Pa tukšo. Piekrītu laparoskopijas operācijai, kas "sacaurumošot manas olnīcas kā duršlaku". Tas viss nāk kopā ar lozungu - 90% grūtniecības iestāšanās varbūtība 6 mēnešu laikā. Mēneši paiet, notikumi nav. Nākamais dakteru piedāvājumu sarakstā ir IVF. Galīgi garām, nodomāju un saprotu, ka jāmaina uzņemtais virziens. Tālāk seko meklējumi un pavisam nejauši uzieti Auglības Atpazīšanas Metožu kursi. Izejam kursus. Patīk. Acis sāk vērties vaļā un ar to kopā nāk miers un pārliecība, ka patiesais ceļš būs šis. Kursos iepazīstam Annu un tam seko mūsu kopdarbs. Mēs izvēlamies ticēt un sekot Annai. Un nevis daļēji, nevis 90%, bet pilnībā. Ja Anna saka, ka jādara-darām. Viegli nav. Tableti iemest mutē ir vieglāk, protams. Mainās mūsu ēdienkarte, paražas. Tam līdzi mainās mūsu ķermeņi, pašsajūta. Tiek meklēti cēloņi, iemesli, nevis pielietots viens scenārijs, problēmas saknei nemaz nepievēršoties. Kopā ar Annu atrodam mūsu problēmas cēloni un to risinām. Nepaiet ne gads un mums ir dēls. Vēl gads un, rakstot šos vārdus, manās rokās saldi čuč divus mēnešus vecs puisēns. Divi zēni, mums ir divi zēni! Laime! Ticēt un uzticēties. Nevis par 80%, pat ne 95%, bet par visiem 100%!

Šobrīd liecinu visiem, kas ir līdzīgu problēmu priekšā. Saku, lai aizbrauc pie “mūsu Annas” kā mēs viņu saucam, lai ieklausās. Viņa ir mūsu Anna un viņa zin patiesību! Ieklausīties un nenobīties pārmaiņu priekšā. Šis ir ceļš, kas ietver dabīgus risinājumus. Viss saprotams. Kopā ar saņemtajām lielākajām dāvanām - bērniem, ir uzlabojusies arī dzīves kvalitāte, mūsu attiecības, izpratne par savu veselību, ķermeni.
Bonusi, bonusi :)

Nenobīties un ieklausīties!

Mīlestībā,
Madara (33), Juris (32), Francis un Berts

Madaras ģimene
Madaras ģimene
Madaras ģimene