Lauras liecība

Es Annu iepazinu caur vebināru kursiem, kur mācījos auglības atpazīšanas metodes.
Toreiz, vairākus gadus esot laulībā un dzīvojot bez kontracepcijas līdzekļiem, biju izbrīnīta, ka vēl nebiju palikusi stāvoklī.

Bijām ar vīru sākuši veselīgi ēst, kustēties, pīpe vai alkohols mums lielos draugos nebija. Līdz kamēr man, kādu rītu pieceļoties, nebija īsti lāga sajūta ... Puse no ķermeņa bija kā notirpusi, redzes loks ļoti sašaurināts. Pēc dažām stundām aizbraucām uz slimnīcu un pēc ātrām pārbaudēm man pateica diagnozi - insults. Man toreiz bija 28 gadi.
No sākuma bija šoks un neizpratne, nākošajā rītā gan milzīga pateicība un prieks. Es tomēr drīkstu savu dzīvi turpināt.

Pēc profesijas esmu mūziķe. Dakteri teica, ka, turpinot spēlēt savu instrumentu, es labi atgūšos. Bet uz jautājumu par insulta iemeslu bija tikai viena atbilde: stress. Man to vajagot mazināt. Un lietot aspirīnu 100 līdz mūža galam.
Ja godīgi, es biju cerējusi uz konstruktīvāku un konkrētāku atbildi.

Turpmākajos atbildes meklējumos man draudzene ieteica AAM kursus. Izgāju un biju pārsteigta, ka atbildes uz tik daudzām neskaidrībām par sevi kā sievieti (reprodukcija, cikls, hormoni utt.) varēja būt tik vienkāršas. Kāpēc es to nezināju agrāk? Sākot individuālas konsultācijas pie Annas, viņa mani brīdināja, ka atjaunošanās process varētu ilgt vairākus mēnešus, lai manu ķermeni sagatavotu bērniņa ieņemšanai.
Bet tā kā Annas ieteikumi mani tik pārsteidzošā veidā spēja atjaunot, bērniņš pieteicās agrāk nekā cerēts un grūtniecība bija fantastiski viegla.

Mūsu meita nu ir trīs gadus jauna, enerģijas pilna būtne.

Laime un pateicība, un mierīga apziņa, ka ir cilvēks, kurš zina pateikt tiešām vērtīgu informāciju.
Paldies, paldies, paldies!!!

Laura no Vācijas

Laura
Laura