Karīnas liecība

Satikos ar Annu, kad jau biju piedzīvojusi vairākas apstājušās grūtniecības. Un biju arī izstaigājusi visus klasiskos ārstus, kuri veica man dārgas pārbaudes, rezultātus īpaši neizskaidrojot. Atbilde uz maniem jautājumiem parasti bija: "Priecājies, viss ir normāli!" Pārbaudījās arī vīrs, atbilde: "Priecājieties, Jums viss ir kārtībā!" Tomēr sevišķi priecīgi mums nebija, ja pēc piecu gadu laulības mums joprojām nebija bērni un vecums tuvojās 40.

Kopš pirmās tikšanās Anna man izskaidroja pilnīgi visus pārbaužu rezultātus, arī visus iepriekš veiktos. Ja lika man vēl pārbaudīties, tad vienmēr paskaidoja, kapēc tas ir nepieciešams. Izmaksas par ārstu apmeklējumiem un analīzēm stipri saruka, redzēju, ka Anna man pat iesaka lētākas alternatīvas un nauda ietaupās. Beidzot uzzināju visu ne tikai par veselīgu grūtniecību, bet arī par savu pašas veselību.

Anna vienmēr veltīja man tik daudz laika, cik man bija nepieciešams, pēc vizītes biju ar pilnīgu pārliecību, ka viss būs labi. Un tas ir pēc daudzu gadu neveiksmēm un pārdzīvojumiem.
Man grūti izskaidrot, kā Anna to dara, bet viņai ir īpašs talants aicināt mazuļus uz šo pasauli. Arī mans puika piedzima pilnīgi vesels un aug tētim un mammai par prieku. Un tā nav nejaušība vai veiksme, tas ir Annas darba rezultāts, viņas cilvēkmīlestība un patiesa vēlme palīdzēt.

Pie Annas nāktu arī, ja iepriekš nebūtu bijušas neveiksmes, jo bērniņa piedzimšana vienmēr ir emocionāls periods. Tik profesionāli un dzīvesgudri palīdzēt un atrast katrai meitenei individuālu pieeju var tikai Anna.

Karīna

Karīna ar dēlu
Karīnas ģimene
Karīnas dēliņš