Konsultācijas

Kā teica viena mana skolniece – es dzīvē biju liela plānotāja… Plānojot kādu lietu savā dzīvē, mēs vēlamies tai arī attiecīgi sagatavoties. Ja gaidām ciemiņus, – iztīrām māju. Ja ejam ciemos – pucējamies. Ja stājamies augstskolā – mācāmies. Ja plānojam ceļojumu, krājam naudu… Tas viss prasa kādu laiku, lai rezultāts būtu tāds, kādu to vēlamies. No rīta mēs mazgājam zobus, ķemmējam matus, ejam dušā, izvēlamies tīras drēbes. Apmeklējam zobu ārstu, frizieri un ik pa laikam veicam kādus izmeklējumus, lai saprastu, vai ar mūsu veselību viss ir ok. Auglība ir liela dāvana, kas mūsdienās netiek pienācīgi novērtēta. Ir mistisks priekšstats, ka šai sistēmai ir jādarbojas bez aizķeršanās. Bet diemžel tas tā mūsudienās notiek ne vienmēr. Tāpat kā visā organimā arī reprodukcijas jomā profilaksei ir milzīga loma. Un dzīve saskaņā ar savu auglību ir daudz pilnvērtīgāka gan fizioloģiski, gan emocionāli, gan psiholoģiski. Auglība ir ne tikai bērnu radīšanas instruments, tai ir svarīga nozīme arī citās dzīves jomās – attiecībās, darbā, lēmumu pieņemšanā un radošajā izaugsmē. Es palīdzēšu Jums iemācīties rūpēties par sevi un tas būs to vērts! Uzskatu, ka par auglību tāpat kā par matiem, zobiem, ādu ir jārūpējas katru dienu. Lai tad, kad esam gatavi mazulim, tas ienāktu gaišā, skaistā un sakoptā vidē jau no pirmās ieņemšanas dienas. Piedāvāju laicīgi sagatavoties šim skaistajam pasākumam. Konsultācijā izrunāsim gan preventīvos pasākumus, ko var veikt tieši Jūsu konkrētā gadījumā, gan arī izpētisim iespējamos riskus un sapratīsim, kā no tiem izvairīties.
Izstāstīšu:
1. Cik auglīgs ir vīrietis un cik auglīga ir sieviete
2. Kādi mehānismi mūs vieno un kā to izmantot
3. Kāds dzīvesveids un uzturs veicina auglību
4. Sapratīsim, kas ir vajadzīgs tieši Jums

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties


Neauglība ir tiešām retos gadījumos. Vairums gadījumu auglība ir pazemināta. Un viss, kas ir pazemināts, to var paaugstināt. Un tā jau ir cerība… Uzskatu, ka cilvēka organisms ir viens vienots kopums. Tāpat arī reproduktīvā joma nav atrauta no visa pārējā. Savā praksē esmu pārliecinājusies, ka problēmas reproduktīvajā sfērā ir kā simptoms vai indikators tam, ka kaut kas organismā nav kārtībā citur, kādā citā jomā vai orgānu sistēmā. Reprodukciju var ietekmēt trīs lielas jomas – ārējie apstākļi, emocionāli-psiholoģiskais stāvoklis un vispārējais veselības stāvoklis. Neticami, bet pat parastas iesnas vai alerģija var izraisīt problēmas reproduktīvajā sistēmā. Manā darbā ir ļoti svarīga sadarbība arī ar citiem speciālistiem. Uztura specialistu, psihologu, ginekologu, imunologu, fizioterapeitu u.c. Tikai kopīgā darbā varam sniegt pilnvērtīgu aprūpi. Konsultācijā centīsimies saprast, kāda ir tieši jūsu problēma. Izveidosim individuāli atveseļošanās plānu.
Tiekamies!

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties


(..) kā jau esmu minējusi iepriekš: uzskatu, ka cilvēka organisms ir viens vienots kopums. Tāpat arī reproduktīvā joma nav atrauta no visa pārējā. Savā praksē esmu pārliecinājusies, ka problēmas reproduktīvajā sfērā ir kā simptoms vai indikators tam, ka kaut kas organismā nav kārtībā citur, kādā citā jomā vai orgānu sistēmā. Reprodukciju var ietekmēt trīs lielas jomas – ārējie apstākļi, emocionāli-psiholoģiskais stāvoklis un vispārējais veselības stāvoklis. Neticami, bet pat parastas iesnas vai alerģija var izraisīt problēmas reproduktīvajā sistēmā. Tāpēc soli pa solim esmu izveidojusi konsultāciju, kas palīdz tikt galā ar dažādām veselības problemām, izmantojot uzturu, dzīves paradumu maiņu un vēl citas dabīgas lietas, kas uzlabo dzīves kvalitāti. Internetā ir milzum daudz informācijas, kas ir veslīgi un labi, un ko vajadzētu darīt. Šobrīd ir pieejami dažādi „brīnumlīdzekļi”, kas sola neticamas lietas. Konsultācijā palīdzu izprast tieši Jūsu organisma vajadzības un izvēlēties Jums piemērotākos „superfoodus” un „brīnumlīdzekļus”.
Mīlēsim sevi no iekšpuses, būsim veseli un skaisti!

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties


Savukārt zināšanas jau ir ceļš uz atveseļošanos un harmoniju sevī un pasaulē. Sievietes emocionālais stāvoklis ir ļoti atkarīgs no viņas hormonālā stāvokļa. Ir jāsaprot, kā tas notiek, un tad varam ar šo situāciju rēķināties.
Sieviete ir ciklam pakļauta būtne – gan fizioloģiski, gan emocionāli.
Iziesim cauri visam ciklam!
Cikls sākas ar pirmo mēnešreižu dienu, kad visi hormoni ir diezgan zemu un organisms atpūšas, gatavojas jaunam startam. Šo periodu varētu salīdzināt ar ziemu. Un ko daba ziemā dara? Guļ, atpūšas. Tā arī sievietei vajadzētu visus savus darbus saplānot, lai atpūtas būtu vairāk nekā citos cikla posmos.
Kad olnīcas sāk izstrādāt sievišķo hormonu estrogēnu, sākas pavasaris. Pavērojiet dabu pavasarī – viss mostas, plaukst, pievērš sev uzmanību, tiecas pēc romantikas, kaut kā jauna. Sieviete atplaukst – gan mati, gan āda, gan arī acis sāk spožāk mirdzēt. Sieviete ir atvērta un gatava kaut kam jaunam. Šajā cikla fāzē ir ieteicams sākt jaunus projektus, vispār kaut ko jaunu, daudz komunicēt ar ārpasauli un, protams, baudīt romantiku. Mēdz pat teikt: to, ko vīrietis ieguldīs sievietē šajā laikā, viņš saņems atpakaļ cikla otrajā fāzē.
Pēc pavasara nāk vasara– tas ir olšūnas dzīves laiks, tikai 24 stundas.
Un tad iestājas rudens– laiks, kad sieviete sāk gatavot krājumus ziemai, kļūst taupīgāka, nosvērtāka, mātišķāka. To nosaka mātišķais hormons – progesterons.
Un, ja vīrietis bijis romantisks un uzmanīgs pret sievieti pavasarī, rudenī viņa būs zelta, bet, ja pavasarī viņš īpaši aktīvs nebūs bijis, tad, iespējams, pārnākot mājās, satiks neapmierinātu un sīkumainu būtni. Rudens ir ļoti dažāds – ir septembris ar skaisto atvasaru, un ir arī novembris, kad lapas jau nokritušas, bet sniegs vēl nav uzsnidzis – pilnīgs kailums. Attiecībā uz sievieti par šo laiku varētu lietot teicienu – visi nervu gali vaļā. To sauc arī par PMS sindromu. Sindroms ir medicīnisks termins, kas nozīmē dažādu simptomu kopumu. Un tas var būt arī emocionāls – tieši šajā laikā saasinās uztvere, un tāpēc pastāvošos sarežģījumus sieviete var uztvert saasināti un pat traģiski.
Ne velti konsultācijas aprakstā esmu iekļāvusi tik daudz informācijas. Pieņemot sevi, mēs kļūstam daudz skaistākas.
Konsultācijā stāstīšu sīkāk, kā darbojas sievietes organisms, kas ir normāli un kad jāsāk uztraukties. Mācīsimies ieklausīties sevī un saprast noritošos procesus. Atradīsim Jums labākās dabas veltes, kas palīdzēs justies skaistai un veselai!

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties


(..) mūsdienu sabiedrībā tieši premenopaauzē sievietes ir visvairāk atstātas novārtā. Ir tāda sajūta, ka sievietei vairs nav, ko piedāvāt. Jaunības skaistums zūd. Arī darba devējam sievietes gados nav vajadzīgas, bērnus dzemdēt arī vairs nevar. Vīrieši sāk izvēlēties jaunākas dāmas un tiešām šķiet, ka dzīve ir beigusies. Tur, protams, ir daudz realitātes, bet visa atslēga joprojām ir tajā, kā sieviete sevi pieņem. Ja sieviete ir sevi pieņēmusi visos dzīves periodos un pilnvērtīgi tos izdzīvojusi, tad premenopauze būs viņas dzīvē viens no skaistākajiem laikiem ko nevar nepamanīt. Briedums, viedums un iespēja sākt rūpēties arī par sevi, atspoguļojot visu dzīves laikā iegūto pieredzi un nodot to citiem. Tas ir kā ēst fantastisku torti, kurai ir milzīgi daudz slāņu un ar katru gabalu tā paliek aizvien garšīgāka. Tas ir kā Svēto Rakstu stāsts par kāzām Kānās, kad brīdī, kad bija izdzerts vīns, viesiem pasniedza vēl labāku vīnu. Tā ir kā līdzība par 10 līgavām, kurām lukturi vienmēr ir aizdegti, jo viņas zina, ka līgavainis nāks jebkurā brīdī. Premenopauze un menopauze nav atrauta no visiem tiem dzīves notikumiem sievietes dzīvē, kas ir bijuši pirms tam, tas viss ir cieši un neatraujami saistīts un izriet viens no otra. Sieviete, kas apzinās sevi un savu dzīves pieredzi izstaro īpašu gaismu.
1. Ja jūti diskomfortu pati savā ķermenī,
2. Ja Tava enerģija vairs nav tāda kā agrāk un jūties iztukšota,
3. Tev samazinās koncentrēšanās spējas un pasliktinās atmiņa,
4. Tev vairs nepatīk skatīties spogulī,
5. Ja moka karstuma viļņi,
6. Tev kļūst vienaldzīga laulāto tuvība un sekss,
7. Tevi pārsteidz biežas garastāvokļa svārstības,
8. Tu daudz domā par to, ka dzīve vairs nekad nebūs tāda kā agrāk,
tad tiekamies konsultacijā!
Jaunākas, protams, mēs nepaliekam, bet labi justies un būt apmierinātai ar sevi ir iespējams.

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties


Par Dabīgo Ģimenes plnošanu un AAM lasiet mājas lapā auglība.lv. Ir iespējams pieteikties gan klātienes kursos, gan iziet apmācību virtuāli. Ja tomēr vēlaties apgūt AAM metodi personīgi, tad variet pieteikties uz individuālu apmācību.

Uz konsultācijām ir iespējams pieteikties klātienē. Tāpat ir iespējamas konsultācijas attālināti – Skype, telefoniski, WhatsApp, epasts.


→ Pieteikties