Viktorijas liecība

Plānojot un gaidot ģimenes pieaugumu vairākus gadus, iestājās totāla bezcerības sajūta. Likās, ka nav cita varianta kā tikai mākslīgā apaugļošana. Nonākot pie Annas, bijām jau emocionāli iztukšoti un necerējām uz pozitīvu rezultātu. Tomēr nolēmu pamēģināt un sekot visiem ieteikumiem un instrukcijām.

Jau pirmajā konsultācijā biju pārsteigta uzzināt par tik daudz dažādiem hormoniem un to mijiedarbību, pirms tam neviens ārsts neko tādu nepārbaudīja. Visvairāk patika pilnīgi inovatīva pieeja auglības veicināšanai - nevis medikamentoza terapija, bet dabiska pieeja ar tējām un vitamīniem, uztura konsultācijām.
Annas ieteikumi un iedrošinājumi radīja sajūtu, ka viss izdosies. Ļoti strikti sekoju visiem ieteikumiem, kas nebija viegli.
Jau pēc dažiem mēnešiem, sekojot Annas ieteikumiem, mana veselība būtiski uzlabojās. Ieguvums bija acīmredzams - āda, mati, svars, labsajūta, miegs un emocionāls mundrums.

Pēc pusgada mūsu sapnis piepildījās, un tagad esam divu brīnišķīgu bērnu vecāki. Taču, manuprāt, terapijas ieguvums nav tikai grūtniecības iestāšanās fakts, tas ir arī hormonālais balanss, organisma attīrīšanās, viegla un patīkama grūtniecība, vieglas dzemdības un ātra atjaunošanās pēc grūtniecības.

Arī turpmāk ceru uz Annas palīdzību un turpināšu konsultēties par veselības jautājumiem.

Viktorija, 32 gadi

Viktorija ar bērniem