Elīnas liecība

Bija 2014.gads. Ar vīru bijām pavisam jauna ģimene, kas tikko atvadījusies no sava zvaigžņu bērniņa. Bijām skumji un apjukuši. Annu biju redzējusi AAM kursos. Šoreiz abi ar vīru bijām atnākuši uz viņas lekciju par uzturu. Visu lekcijas laiku jutu nepārprotamu pamudinājumu pēc nodarbības pieiet pie Annas. Nezinādama, ko viņai sacīšu, abi ar vīru piegājām parunāties. Pēc šīs sarunas un tai sekojošām konsultācijām sākās jauna nodaļa manā un mūsu ģimenes dzīves stāstā.

Ar Annas palīdzību man tika atklāta slimība, kuras dēļ biju mocījusies ar dažādām kaitēm jau kopš bērnības un piedzīvojusi vairākas operācijas bez paliekoša rezultāta (zarnu plīsumu likvidēšana, limfmezglu izgriešana). Vairāku gadu garumā biju piedzīvojusi depresijas un traukmes uzliesmojumus. Kā arī nonākusi līdz spontānajam abortam. Nespēks un nogurums bija ar mani vienmēr un visur.

Šobrīd varu teikt, ka man vēl nekad nav bijusi tik laba veselība un pašsajūta. Turklāt mums ar vīru pa māju skraida divas blondas meitenītes un uz rudeni gaidām ierodamies vēl vienu bērniņu.

Es un mana ģimene būsim Annai vienmēr pateicīgi par to, ka viņa seko savam aicinājumam un palīdz Dievam piepildīt savu sapni par mums visiem.
Anna ir kļuvusi par mūsu ģimenes draugu un arī visas lielās saimes veselības veicināšanas speciālistu  Ja nu kāds, šo lasot, jūt nepārprotamu pamudinājumu satikt Annu, sekojiet tam!

Elīna, Kaspars, Austra-Greisa, Elija-Emanuela

Elīnas ģimene
Elīnas ģimene
Elīnas ģimene