Annas liecība

Mēs satikām Annu sava ceļojuma beigu posmā, kad mūsu cerības jau lēnām zuda, un mēs bijām sākuši skatīties mākslīgās apaugļošanas (IVF) virzienā. Spontānais aborts, trīs gadu pūliņi, nekādu atbilžu vai rīcības no ārstu puses... Laimīgā kārtā viens no ārstiem man pastāstīja par Annu, citādi es nekad nebūtu viņu sastapusi.

Nē, nebija ne maģisku tablešu, ne noslēpumainu recepšu, kā palikt stāvoklī, bet gan daudz runāšanas, klausīšanās, analīzes un sava ceļa atrašanas soli pa solim. Un tas nostrādāja! - Tagad mēs esam laimīgi vecāki brīnišķīgam puisēnam.
Anna bija ar mums gan gaidot grūtniecības iestāšanos, gan visus deviņus mēnešus, esot stāvoklī, arī dzemdību dienā ar telefona sarunu un ziņu starpniecību, kā arī šobrīd, atgūstoties pēc visa un aprodot ar jauno lomu.

Viņa ir vienīgais veselības aprūpes speciālists, kam es varu uzticēt savu un sava mazuļa dzīvi.
Joprojām esmu ļoti izbrīnīta, ka vēl pirms kāds tests par to liecināja, Anna, tikai aplūkojot manu ikmēneša temperatūras grafiku, jau varēja noteikt, ka mums ir izdevies. Tāpat viņa teica: “Izskatās pēc zēna,” pāris mēnešus pirms US to apstiprināja.

Viņa noteikti zina daudz, vēl vairāk nekā visi līdz šim manis satiktie ārsti kopā. Viņa neārstē simptomus vai atsevišķu problēmu, bet cenšas noskaidrot, kas kopumā organismā nav kārtībā. Viņa ir gan lielisks speciālists, gan laipns un mīlošs cilvēks.

Esmu bezgala pateicīga, ka esam satikušās, un nebeigšu vien pateikties par šādu brīnumu!

Anna un Niko, Cīrihē, Šveicē
[Teksts tulkots no angļu valodas.]

Annas dēliņš
Nikolo